03/06/2011
 
... ... .. !
( )
http://www.facebook.com/fleetsyria
 03/06/2011
 

...
!


( )
http://www.facebook.com/fleetsyria
 04/06/2011
 

...


 04/06/2011
 ...
Şeyh Hamid El-Alinin Suriyedeki mazlum halka yardım iin yayınladığı bildirisi
Zayıflara yardım eden, kibirlileri kahreden Allaha hamdolsun Salat ve selam da alemlere rahmet olarak gönderilenin zerine olsun ve sonra:
Trkiye liderlerinin, devrimcilere ve rejimden ayrılanlara gvenli bir sığınak olacak şekilde Trkiye sınırındaki Suriye şehirlerinde Libya örneğinde olduğu gibi- bölgeler temin edilmesi iin yardım etmesinin vakti gelmiştir.
Sonra oraya yurtdışındaki muhalifler de gider ve gvenilir sınır aracılığıyla- katılımcıların ihtiyaları karşılanır ve devrimcilerle Suriye halkının despot rejimden korunması gerekleştirilir. Daha sonra bu gvenilir mekan Şamdaki despot rejimin yıkılması iin ıkış noktası olur.
Zira artık ocuk katili, korkak ve başını gömmş bu rejimin deliğinde kalması, su etesinin de Şamı kendilerine mesken edinmesi tahamml edilebilecek bir şey değildir. Suriyenin topraklarını ocuklarının, kadınlarının, kahraman, onurlu halkından masumların kanıyla boyamasına, haram ayda haram kan dökmesine artık katlanılamaz!
Bitap dşmş Arap rejimlerinin utan verici suskunluğu ve ayaklanmış özgr halkların acı verici acizliği ortasında barışıl gösterilerde her gn onlarcasını bimesine ne zamana kadar susulacak?!
Bu nedenle öncelikle Trkiye liderliğine ardından da byk İslami hareketlere, tesir sahibi İslami şahsiyetlere ve İslam dnyasındaki byk İslami fikir önderlerine ağrı iin; yiğit lider Erdoğana ve diğer Trk yetkililere ardı ardına ağrılarımızı yöneltmek iin davetimizi başlatıyoruz. Öyle ki onların, Gazzeye uygulanan ambargo ve Filistin davası hususunda nurdan harflerle yazılmış ve yazılmakta olan -ezilen halkları desteklemek iin aldığı övgye değer- konumlar srmektedir.
Trkiye liderliğinin Suriye halkının kasabından kurtarılmasına, onlarca yıldır göğsnn zerine ökmş, onurlu Suriye halkına en köt şekilde işkence eden despotun zulmnn ortadan kaldırılmasına mdahale ve yardım etmesi iin ağrıda bulunuyoruz.
Siyonistleri getiler
Vallahi Şamda ocukların kanını dökenlerin suu Gazzede Siyonistlerin işledikleri sulardan daha byktr!!
Suriye rejimi zulmnde ve taşkınlığında ok ileri gitti. Mezbahalarda halkını kesiyor, mağrur Suriye halkının silahsız masumlarının boğazına su bıaklarını dayıyor.
Artık Suriye halkına yardım etmek iin doğru sesle başlayıp alimlerin, dşnrlerin ve tm özgrlerin ınlayan sesiyle hızlı bir şekilde; yeni Trkiyenin, tavırlar Trkiyesinin, adalet ve hrriyet Trkiyesinin kulağına ulaşsın diye.
Allahu Tealadan en kısa zamanda Trkiyenin göğsn, her gn her saat merhametsizce vahşi katliam makinesi tarafından doğranan bir halkın kurtuluşu iin amasını niyaz ediyoruz. O halk ki haykırıyor yardımcı olan yok, yardım istiyor duyan yok!
Bildiri bu. Tebliği Allaha! Allah yardım eder.
Hasbunallah Ona tevekkl ettik ve tevekkl edenler de yalnızca Ona tevekkl ederler.
Şeyh Hamid bin Abdullah El-Ali
Recep Ayı, 1432
 04/06/2011
 
 05/06/2011
 
 06/06/2011
 ,,,,
 05/06/2011
 

 08/06/2011